Instytut Neurorehabilitacji ANIMUS

Poznaj naszą historię

animus_kadra

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją. Naszym celem jest poprawa funkcjonowania Pacjenta we wszystkich aspektach życia społecznego. W tym celu tworzymy grupę specjalistów ściśle współpracujących ze sobą.

Działamy wielokierunkowo. Niezbędny sprzęt rehabilitacyjny, rodzinna atmosfera, przyjazna pobytom całych rodzin i długoterminowym ambulatoryjnym turnusom rehabilitacyjnym oraz kompleksowe usługi w jednym obiekcie o wysokim standardzie pod okiem fachowców pozwalają na szybki powrót do zdrowia.

Każdemu pacjentowi poświęcamy się z równym zaangażowaniem. Wychodzimy na przeciw najtrudniejszym problemom. Często poszukujemy niestandardowych rozwiązań.

To w ludziach jest siła,
w ich wiedzy,
doświadczeniu i pracy zespołowej.

Nasza baza to zespół lekarzy specjalistów oraz wykształconych fizjoterapeutów. Skupiamy się przede wszystkim na indywidualnej terapii dla każdego naszego Pacjenta, poprzez metody dobrane indywidualnie do jego potrzeb.

Zapewniamy terapię logopedyczną, terapię zajęciową i wsparcie psychologa, psychiatry.

Opiekę nad przebiegiem procesu rehabilitacji sprawują nasi specjaliści: neurolog, lekarz rehabilitacji, ortopeda, laryngolog, psychiatra oraz psycholog.

Ważnym elementem procesu rehabilitacji jest regeneracja w czasie wolnym. Ze względu na lokalizację Instytutu, możemy korzystać z uroków spędzania czasu nad brzegiem rzeki Łyna. Mamy w Swojej ofercie usługi transportowe dla osób niepełnosprawnych.

Dbając o Pacjentów, nie zapominamy o ich opiekunach przebywających w Instytucie.

Mają do swojej dyspozycji sale relaksacyjne z masażerami całego ciała, salę kinową, bar, kawiarnie, siłownię oraz restaurację, gdzie mogą spędzać czas i dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Oferujemy im również wsparcie psychologa i psychiatry.

 

Dlaczego warto nas wybrać

Każdemu pacjentowi poświęcamy się z równym zaangażowaniem

onas-personel-animus

KADRA SPECJALISTÓW

Naszą bazą jest zespół lekarzy specjalistów, wykształconych fizjoterapeutów. Zapewniamy terapię logopedyczną, terapię zajęciową i wsparcie psychologa, psychiatry. Opiekę nad przebiegiem procesu rehabilitacji sprawują specjaliści: neurolog, lekarz rehabilitacji, ortopeda, laryngolog, psychiatra i psycholog.

onas-medyk-animus

WYSOKI STANDARD

Niezbędny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, rodzinna atmosfera, przyjazna pobytom całych rodzin, bądź długoterminowym turnusom medycznym oraz kompleksowe usługi w jednym obiekcie o wysokim standardzie pod okiem fachowców pozwalają na szybki powrót do zdrowia.

onas-zegar-animus

SPOSÓB NA CZAS WOLNY

Dbając o Naszych Pacjentów, nie zapominamy o ich opiekunach przebywających w Instytucie. Mają do swojej dyspozycji sale relaksacyjne z masażerami całego ciała, salę kinową, bar, kawiarnie, siłownię oraz restaurację, gdzie mogą spędzać czas i dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi.